Zaufali mi

Poniżej przedstawiam część firm, dla których miałem przyjemność stworzyć słowa. Moje wyroby zostały wykorzystane do wypełnienia stron WWW, produkcji materiałów reklamowych oraz kontaktu z klientami. Jak widzisz, zakres tematyczny wykonywanych przeze mnie prac jest bardzo szeroki. Jestem otwarty na wszystkie rodzaje zleceń, niezależnie od branży, jaką reprezentują moi klienci.

Agencje interaktywne

Udział w tworzeniu stron WWW, tekstów pod SEO oraz wszlekich innych materiałów rekamowych.

redbaron copy-riders-logo2-copy
Agencja marketingowa wprowadzająca na rynek i kreująca wizerunek powszechnie znanych marek. Wrocławska agencja copywriterska tworząca teksty specjalistyczne.
podwysoscki doskonali
Wrocławska agencja zajmująca się projektowaniem stron WWW, pozycjonowaniem, fotografią i drukiem reklamowym.   Firma tworząca strony WWW, logotypy, wizytówki oraz inne materiały przydatne w promocji przedsiębiorstw.
strony internetowe katowice logo_agencja_reklamowa1
Agencja interkatywna działająca na terenie Śląska i Małopolski, zajmująca się projektowaniem stron WWW oraz ich pozycjonowaniem. Agencja interaktywna z Bytomia zajmująca się sesjami fotograficznymi, tworzeniem stron WWW oraz szeroko rozumianą poligrafią.
uop out
Platforma oferująca unikalne opisy produktów dla sklepów internetowych.   Portal zrzeszający ludzi, którzy potrzebują konkretnej usługi. http://www.outsourcing.pl
tvorzywo focode_logo
Warszawska agencja interaktywna tworząca strony internetowe. Firma z Lęborka projektująca sklepy, strony WWW oraz aplikacje internetowe.
dobry_tekst gora_r1_c1
Agencja Copywriterska ze Szczecina. Tworzę dla niej teksty wykorzystywane później w materiałach takich jak ulotki, broszury reklamowe itp. Agencja interaktywna z Nowego Sącza. Firma projektuje oraz promuje w internecie strony WWW.
lexcom mediaAD
Agencja interaktywna z Poznania. Jej głównym zajęciem jest projekotwanie i wdrażanie stron internetowych. Agencja interaktywna z Olsztyna zajmująca się tworzeniem i pozycjonowaniem stron WWW.
web4d sunflower
Wrocławska agencja interaktywna projektująca strony WWW oraz aplikacje internetowe. Agencja interaktywna zajmująca się szeroko pojętą reklamą w internecie.
pns-logo logo_firemka
Grupa projektantów z Dąbrowy Górniczej. Pomogłem im w przygotowaniu mailingu rozsyłanego do klientów. Bydgoska firma, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych dla małych, lokalnych inicjatyw gospodarczych.
Setugo
Agencja SEO z Drezdenka. Na ich zlecenie napisałem setki tekstów wykorzystywanych później do pozycjonowania.

Sklepy internetowe

Teksty stworzone na potrzeby sklepów internetowych. Opisy produktów i kategorii, regulaminy, polityka prywatności, wpisy na blogi oraz wszelkie inne materiały potrzebne do zbudowania sklepu.

artepoint bestcolor
Sklep z Krzanowic oferujący fototapety, obrazy na płótnie i fototrolety. Przygotowałem całą warstwę tekstową witryny. Sklep z Bielska-Białej sprzedający materiały drukowane przydatne do urządzania wnętrz. Na ich zlecenie napisałem wszystkie umieszczone na stronie teksty.
fototapety pixshop
Gdyńska firma zajmująca się sprzedażą fototapet oraz obrazów na płótnie. Stworzyłem opisy kategorii dla poszczególnych produktów. Sklep z materiałami drukowanymi z Wrocławia. Na ich zlecenie opisałem wszystkie kategorie towarów, które oferują.
rolprint jedynysklep-pl
Sklep internetowy z Chorzelowa zajmujący się sprzedażą fototapet. Byłem odpowiedzialny za opisy produktów. Warszawska firma handlowa zaopatrująca młode mamy w niezbędne akcesoria. Na ich zlecenie wykonałem część opisów produktowych.
Mamagama mulan
Centrum zaopatrzenia dla młodych rodziców z siedzibą w Warszawie. Moim zadaniem było przedstawienie oferowanych przez sklep towarów. Łódzki sklep z akcesoriami dla niemowlaków. Miałem przyjemność zmierzyć się z opisami części asortymentu.
modny_dzidzius logo_FabrykaWafelkow
 Mające siedzibe we Włoszczowej centrum mody dla niemowlaków. Zlecono mi przedstawienie czapeczek i kaftaników. Sklep z Warszawy przenzaczony dla rodziców z wyobraźnią. Miałem okazję opisywać część niesamowitego asortymentu tej firmy.
nocanka ARIAL, TONERY ZAMIENNIKI
Pilski sklep oferujący kosmetyki dla kobiet. Zmierzyłem się z arcytrudnym zadaniem opisania lakierów do paznokci i pomadek. Skierniewicka firma zajmujące się sprzedażą akcesoriów do drukarek i wszelkiego rodzaju sprzętów biurowych. Zajmowałem się prezentacją tonerów-zamienników.

Strony internetowe

Klienci indywidualni, na których zlecenie powstały teksty do stron WWW.

kwiatowa-przesylka warzone
Kwiaciarnia wysyłkowa. Stworzyłem pakiet tekastów SEO wykorzystany na stronie WWW tej firmy. Sklep z artykułami militarnymi. Byłem odpowiedzialny za stworzenie opisów produktowych.
rpm agnelli
Firma oferująca produkty pomocne przy tuningu aut. Zostałem poproszony o stworzenie pakietu opisów towarów dostepnych w sklepie. Dystrybutor profili aluminiowych. Zostałem poproszony o zredagowanie opisów poszczególnych modeli produktów oferowanych przez firmę.
cbdio slideconcept-2
Agencja detektywistyczna z posiadająca swoje biura w każdym województwie w kraju. Projekt polegał na pisaniu artykułów blogowych związanych z zakresem działalności firmy. Firma z Wrocławia tworząca interaktywne prezentacje przydatne w spotkaniach biznesowych.
lewtrans kamienportal
Jeden z największych krajowych dystrybutorów młóta browarnianego. Opracowałem teksty ofertowe zamieszczone na stronie www firmy. Portal wnętrzarski. Moje zadanie polega na tworzeniu artykułów na temat wykańczania wnętrz.
ek wesela
Firma zajmująca się organizowanie eksmisji komorniczych. Jestem odpowiedzialny za teksty umieszczone na stronie WWW firmy. Agencja eventowa z Kołobrzegu, która organizuje wesela na bałtyckich plażach. Zlecono mi stworzenie całej warstwy tekstowej.
unia dpphoto
Na zlecenie agencji Red Baron brałem udział w tworzeniu folderu dla marek będących częścią Polskiej Sieci Handlowej UNIA. Studio fotograficzne z Wrocławia. Jestem odpowiedzialny za teksty zamieszczone na stronie WWW  należącej do tejże firmy.
Screenshot from 2014-08-13 19:49:21 getinap
Producent obuwia góralskiego z Tylmanowej. Jestem autorem tekstów na stronie www firmy. Teksty ofertowe dla firmy  leasingowej z Olsztyna.
metalrom ip-data
Producent stolarki okienno-drzwiowej z Lęborka. Moje zadanie polegało na przedstawieniu oferty firmy w taki sposób, by mógł ją zrozumieć człowiek niezwiązany z branżą. Firma zajmująca się bezpieczeństwem sieci informatycznych. Dokonałem korekty treści zamieszczonych na firmowej stronie WWW.
colex2 kaspervita
Sklep rowerowy oraz team kolarski z Poznania. Moim zadaniem było napisanie oferty dla sponsorów. Salon masażu z Gdańska. Zlecenie polegało na stworzeniu atrakcyjnych treści publikowanych na firmowej stronie www.
queverton qubus
Firma eventowa z  Katowic organizująca tematyczne obozy dla młodzieży. Jestem autorem częsci tekstów ofertowych umieszczonych na stronie WWW. Katowicka firma zajmująca się fotografią, turystyką oraz organizacją szkoleń. Jestem odpowiedzialny za wszystkie teksty na stronie.
biuro_rach buddom
Biuro rachunkowe z Wrocławia. Zostałem poproszony o napisanie tekstów, które będą umieszczone na drukowanych materiałach reklamowych tej firmy. Firma budowlana z Pobłocia. Jestem autorem tekstów zamieszczonych na stronie internetowej tego przedsiębiorstwa.
abakus cerbud
Olsztyńska firma sprzedająca szeroko rozumiane produkty łazienkowe. Poproszono mnie o stworzenie zakładki firma. Przedsiębiorstwo z Olsztyna, które zajmuje się aranżacjami łazienkowymi. Dokonałem krótkiej prezentacji w zakładce firma.
pcn zamkowa
Firma spedycyjna z Olsztyna, na której zlecenie przygotowałem warstwę tekstową firmowej strony WWW. Jedna z najbardziej klimatycznych olsztyńskich restauracji. Byłem członkiem zespołu, który zajmował się budowaniem strony tej firmy.
logo_embedded przytua
Programista systemów wbudowanych z Wrocławia. Zadanie polegało na napisaniu tekstów do wizytówki internetowej. Na prośbę grafika z Ostrołęki napisałem kilka zdań, które zostały wykorzystane na jego stronie WWW.